Победа с 2:0 осигури шампионската титла на ПФК "Спартак С 94"

17:39, 07 окт 15 / Спорт 25 378 Шрифт:
С победа от 2:0 отборът на ПФК "Спартак С 94" Пд спечели Купата на Мтел на футболния турнир за деца до 12 години в Пловдив.

На финала, състоял се на стадион "Пловдив", момчетата на треньора Манол Георгиев надиграха фаворита ФК "Ботев" (Пд). Головете за победителите вкараха Мартин Симеонов и Кристиян Кодуков. За почетното трето място се пребори "Левски" (Богданица), който се наложи с 2:0 над "Асеновец 2005" (Асеновград).

Всички отбори, участвали в турнира, получиха пълна футболна екипировка и топки от спонсора на състезанието, като девет от участниците бяха отличени с индивидуални награди

Турнирът е организиран от Асоциацията на българските футболисти и БФС и е част от националната програма "Децата и футболът".