Победа за ОФК „Поморие” в последната контрола преди първенството в „Б” група

13:26, 20 юли 15 25 354 Шрифт:
Отборът  на ОФК “Поморие” изигра последната си контрола преди старта на първенството в „Б” професионална футболна група, съобщиха от Общината.

Футболистите посрещнаха на стадиона в Поморие гостите от ОФК “Несебър”. Играта започна добре за поморийския тим, като още в седмата минута тимът поведе с 1:0, благодарение на Ахмед Ахмедов.

През цялото продължение на мача не липсваха голови положения и пред двете врати. Въпреки това, не беше отбелязана точка и резултатът от първото полувреме се запази.

Членовете на отбора на Поморие за новия сезон бяха официално представени пред публиката. В състава влиза и Милен Танев, който е най-новото попълнение - бивш състезател на “Черноморец” Бургас.

На  25.07.2015 г. /събота/ от 20.00 ч. ще се проведе първата среща от първенството на “Б” ПФГ. ОФК “Поморие” отново ще бъде домакин, приемайки отбора на ПФК “Оборище” Панагюрище.